Kurumsal

Murat ALTUNSABAK

Yeminli Mali Müşavir

Bağımsız Denetçi

01 Mart 1973  tarihinde Kars’ta doğdu. 1999 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler  Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur.

2002 ve 2003 yıllarında İçişleri Bakanlığı Araştırma Planlama ve Koordinasyon Kurulu Başkanlığı’nda APK Uzmanı olarak görev yapmıştır.

2003-2014 yılları arasında Maliye Bakanlığı’nda Vergi Müfettişliği  görevinde bulunmuştur. Vergi Müfettişliği görevinin yanı sıra 2008-2010 yılları arasında Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi  Başkanlığı’nda Bağımsız Dış Denetçi olarak da  görev yapmıştır.

2011 yılında Sermaye Piyasası Kurulu’ndan Bağımsız Denetçi, 2012 yılında Yeminli Mali Müşavir ve 2014 yılında ise Kamu Gözetimi ve Muhasebe Standartları Kurumu’ndan Bağımsız Denetçi unvanlarını almaya hak kazanmıştır.

2014 yılında Vergi Müfettişliği görevinden istifa ederek Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmaya başlamıştır.

Vergi konusunda  çeşitli dergilerde yayımlanmış  mesleki  makaleleri bulunmaktadır.

           Bireysel olarak yürütmekte olduğu Yeminli Mali Müşavirlik faaliyetinin yanında kurucu ortağı olduğu ZEN Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nde Yeminli Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi ve Sorumlu Ortak Denetçi olarak görev yapmaktadır.

Evli ve  İki  çocuk babası olup  yabancı dili İngilizcedir.

 

Misyon

Yeminli Mali Müşavirliğimiz,  yasaların bize tanımış olduğu yetki ve sorumlulukları, yasalara bağlı kalarak uygulayan, güvenilir saygın  bir denetim firmasıdır.

 Firmamız   yalnızca hizmet verdiğimiz bir alanda değil; tüm hizmet alanlarımıza giren konularda genel  bir bakışla yaklaşarak olası risk ve karlılıklarını dikkate alarak stratejik karar alma süreçlerine katkıda  bulunmaktır.

Vizyon

Yeminli Mali Müşavirliğimiz sürekli gelişime ve değişime açık müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak üstlendiğimiz işleri eksiksiz ve doğru şekilde zamanında yaparak güvenilir hizmet sunmak ve her konuda danışılabilen, kolay erişilebilen ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan deneyimli  uzman ekibimiz ile müşterilerimize fark yaratan hizmetler sunmaktayız.